لوکزامبورگ را در تورهای تابستان اروپا ببینیم

لوکزامبورگ را در تورهای تابستان اروپا ببینیم


لوکزامبورگ را در تورهای تابستان اروپا ببینیم
تاریخ : 26/04/2019 12:41:40 ب.ظ

کشور دوک نشین ، کوچک و ثروتمند لوکزامبورگ در اروپای مرکزی قرار گرفته است و با کشورهای فرانسه، بلژیک و آلمان هم مرز است. لوکزامبورگ با جمعیت ششصد هزار نفری خود موفق به جذب هزاران توریستی می شود که هر ساله به این کشور سفر می کنند. در این مقاله قصد داریم به معرفی جاذبه های لوکزامبورگ بپردازیم که در تورهای تابستان اروپا خواهید دید.

لوکزامبورگ یک کشور تاریخی است.

لوکزامبورگ یک کشور تاریخی با فراز و نشیب های بسیار است که یکی از بهترین مقاصد اروپا است. اگر چه این کشور به اندازه کشورهای دیگر اروپایی معروف نیست، اما یکی از پر حادثه ترین تاریخ های جهان را داشته است. این تاریخ غنی با خود معماری حیرت انگیز شهرها را به همراه داشته است که لوکزامبورگ را به یک کشور زیبا و جالب تبدیل کرده است.

 

معماری فوق العاده زیبای لوکزامبورگ

شهر لوکزامبورگ به عنوان بخش بزرگی از این کشور یکی از برترین مجموعه معماری اروپایی را شامل می شود. سبکهای گوتیک، رنسانس و معماری مدرن را در لوکزامبورگ زیبا خواهید دید. دژها و قلعه هایی که هنوز هم با صلابت و با وقار در جای خود ایستاده اند. معماری فوق العاده این بناها که یادبودی از امپراطوری های مختلفی هستند که بر این سرزمین حکومت کرده اند در همه جای این کشور دیده می شود.

 

لوکزامبورگ ثروتمندترین کشور اروپایی است

در این کشور هیچ هزینه ای صرف ارتش و جاده سازی نمی شود. سرانه تولید ناخالص ملی در این کشور 9 برابر دیگر کشورهای اروپایی است و بعد از کشور قطر، لوکزامبورگ کوچک، دومین کشور ثروتمند جهان به شمار می رود. البته لوکزامبورگ کشور گرانی است اما امکانات فراوانی برای گردشگران در نظر گرفته شده است که تورهای تابستان لوکزامبورگ را بسیار جذاب می سازد.

 

جاذبه های طبیعی در لوکزامبورگ

لوکزامبورگ در حالی که وسعت کمی دارد اما از لحاظ جاذبه های طبیعی بسیار غنی است. لوکزامبورگ کشور سر سبزی است و یکی از بزرگ ترین جاذبه های طبیعی که بسیار نیز پر طرفدار است. پارک ملی سور بالا (Upper Sûre Natural Park) با امکانات متعددی شامل قایق رانی، شنا، ماهیگیری و تورهای پیاده، یکی از پارکهای طبیعی اروپا است که از اکوسیستم طبیعی منحصر به فردی سود می برد. پاکیزه نگه داشتن آب دریاچه این پارک در کنار استفاده مفید و بهینه از منابع، این پارک را به متمایز ترین ذخیره های طبیعی دنیا تبدیل کرده است.

 

شهرهای و جاذبه های گردشگری لوکزامبورگ

بزرگ ترین شهر این کشور ، شهر لوکزامبورگ است که پایتخت این کشور نیز محسوب می شود. اما در کنار این شهر بزرگ چند شهر کوچک نیز وجود دارند که از زیبایی و جاذبه لبریز هستند.

  • ناحیه قدیمی(The Old Quarter) در شهر لوکزامبورگ که در سال 1994 به ثبت جهانی رسیده است، بهترین منطقه برای شروع تورهای تابستان لوکزامبورگ است. این قسمت از شهر که یک قلعه قدیمی را شامل می شود در جنگ سالهای 1867 تا 1883 میلادی آسیب دیده است اما هنوز هم بخشی از آن جزو آثار تاریخی این شهر است.
  • یکی دیگر از این جاذبه ها موزه طبیعی و تاریخی این کشور است که در شهر لوکزامبورگ خواهید دید. این موزه شاید مانند موزه های بزرگ جهان نباشد اما آثار خوبی از تاریخ لوکزامبورگ و ملل مختلف را در خود جای داده است. این آثار شامل سکه ها، اسناد تاریخی ، ابزارها، مبلمان، آثار هنری و اسلحه می باشد که مجموعه با ارزشی را شامل می شود. اگر می خواهید در تورهای لوکزامبورگ با تاریخ جالب این کشور آشنا شوید بازدید از این موزه فرصت خوبی است.
  • قصر بزرگ دوک (Grand Ducal Palace) یکی از قصرهای دوک لوکزامبورگ است که به عنوان دادگاه عالی مورد استفاده می گیرد و عموم مردم نیز می توانند از این قصر زیبا بازدید کنند. ساختمان این قصر به سبک رنسانس پر زرق و برق ساخته شده و به عنوان یک ساختمان حکومتی مورد استفاده قرار می گرفته است. در تورهای تابستان لوکزامبورگ می توانید از این قصر زیبا بازدید کنید که در فصل تابستان به روی عموم مردم باز می شود.

موزه ها، کاخ ها و بناهای متعدد دیگری هستند که در لوکزامبورگ زیبا منتظر شما هستند. برای سفر به لوکزامبورگ می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید تا برترین تورهای اروپایی را که شامل سفر به این کشور کوچک و نفسگیر می شوند را به شما معرفی کنند.

 

 

 


THR


تور های مرتبط


مقالات مرتبط