ایبیزا جزیره ای که در تورهای اسپانیا خواهید دید

ایبیزا جزیره ای که در تورهای اسپانیا خواهید دید


ایبیزا جزیره ای که در تورهای اسپانیا خواهید دید
تاریخ : 09/05/2019 03:03:36 ب.ظ

کشور اسپانیا با جاذبه های تاریخی، فرهنگی و تفریحی خود همیشه به عنوان یک مقصد پر طرفدار مطرح بوده است. در این کشور زیبا شهرها و جزیره های متعددی وجود دارند که برای تورهای بهار اسپانیا بسیار مناسب هستند. یکی از این جزیره ها که کمتر از شهرهای دیگر اسپانیا شناخته شده است . جزیره ایبیزا(Ibiza) در شرق اسپانیا و با آب و هوای مدیترانه ای در بهار و تابستان یکی از مقاصدی است که در تورهای اسپانیا باید به آن سر بزنید.

اگر چه مردم اسپانیا جشن ها و فستیوال های متعددی را برگذار می کنند و اهل خوش گذرانی هستند اما در ایبیزا همه این خوشگذرانی ها و جشن ها، رنگ و بویی بسیار جدی تر به خود می گیرد. به طوری که تفریح و لذت بردن هر روزه، به امری بسیار مهم و جدایی ناپذیر از مسائل روز تبدیل شده است. به همین منظور قصد داریم در این مقاله به معرفی تجربه هایی که باید در سفر به ایبیزا داشته باشید، بپردازیم.

 

در ایبیزا چه تجاربی داشته باشیم؟

ایبیزا را در تورهای بهار اسپانیا گرم و آفتابی خواهید یافت. جزیره ای با تفریحگاه های متعدد، ساحل فوق العاده زیبا و امکانات خوب برای ورزشهای آبی این جزیره را به بهشتی برای غواصان و ماجراجویانی که به دنبال هیجان هستند تبدیل کرده است.

  • سواحل رنگارنگ ایبیزا را هیچ جای دیگر نخواهید دید

سواحل ایبیزا با عمق کم و آبهای آبی نیلگون یکی از بهترین سواحل جهان را شامل می شوند. سواحل در شمال جزیره با شنهای طلایی رنگ  کالا دن سرا (Cala d’en Serra) و غارهای آگواس بلانکاس (Aguas Blancas) که می توانید با شنا در آب کم عمق این غار روز خود را شروع خواهید کرد که در هوای بهاری این جزیره بسیار مطبوع و لذت بخش است. از دیگر سواحل این جزیره می توان به ساحل بنیراس(Benirras) اشاره کرد که پر طرفدار ترین ساحل این جزیره نیز می باشد. البته لازم به ذکر است که در تورهای اسپانیا و بازدید از ایبیزا با 40 ساحل متنوع رو به رو خواهید شد که شما را با زیبایی های خود شگفت زده خواهند کرد.

  • ایبیزا بهشت ورزشهای آبی برای گردشگران است.

ایبیزا با داشتن سواحل متنوع و غارها که عمق کمی دارند بهشتی برای غواصان و علاقمندان به ورزش های آبی است. سواحل نیلگون و زلال که از زیبایی سرشار هستند فرصت قایق سواری را به گردشگران می دهد. سواحل کم عمق همچنین این فرصت را به خانواده ها می دهد تا با آسایش خیال کودکان خود را به آبهای سواحل بسپارند تا خاطره ای فراموش نشدنی را برای آنها رقم بزنند. در تورهای اسپانیا حتما در این جزیره غواصی را تجربه کنید این ورزش آبی پرطرفدار هم برای بزرگسالان و هم کودکان تجربه بی نظیری است.

  • بندر ایبیزا شبهای بی نظیری را به شما ارائه می دهد

از تفریحات در طول روز که بسیار متنوع و بی نظیر هستند که بگذریم، شب هنگام با حضور در بندر ایبیزا و صرف شام در یک رستوران کوچک محلی ، تماشای غروب آفتاب و تماشای بندرگاه آرام، داستانی دیگر دارد که به مسافران تورهای اسپانیا بازگو خواهد شد.

  • جزیره فورمنترا در جنوب ایبیزا گوهری بکر است

این جزیره در جنوب ایبیزا قرار گرفته است و یکی از بکر ترین مناطق اسپانیا را شامل می شود. جزیره فورمنترا(Formentera)  برای شنا و غواصی مکان بسیار خوبی است. تورهای تابستان اسپانیا با حضور در جزیره فورمنترا لذت بخش تر و رویایی خواهد بود.

 

ایبیزا جاذبه های تاریخی و تفریحی فراوانی را دارد که در این مقاله به بخش مهمی از آن پرداخته شد. ایبیزا را در تورهای اسپانیا ببینید و از بودن در فضای گرم و دوستان آن لذت ببرید. اگر تمایل دارید که با تورهای اروپا همراه شوید و یکی از زیباترین مقاصد اروپا را در اسپانیا ببینید. ایبیزا منتظر شما است تا زیبایی هایش را به شما نشان دهد.

 


THR


تور های مرتبط


مقالات مرتبط