تور11 روزه فرانسه-آلمان-چک

مبدا : تهران           كلاس : اکونومی           تاريخ : 26 اسفند           مدت اقامت : 11 روز

 • پاریس

  سفر به پاریس  یک سفر هیجان انگیز است . برج ایفل و جاذبه های بسیار دیگر را در تور پاریس خواهید دید. این شهر با جاذبه های فوق العاده خود منتظر شماست تا بهترین لحظات را برای شما به ارمغان بیاورد. موزه ها، برجها و بناهای ملی و تاریخی در پاریس همگی نماد های گردشگری در فرانسه و اروپا است. در واقع مسافرت به فرانسه بدون دیدن این شهر زیبا معنایی ندارد. پاریس شهر هنر و آشپزی است که شما را ترغیب به تست کردن غذاهای خوشمزه فرانسوی خواهد کرد. البته در رستوران هایی که در طرح و نقش آراسته و مجلل در همه جای پاریس پراکنده اند. در  تور پاریس می توان با بازدید از موزه لوور به اعماق تاریخ سفر کرد که این ویژگی در هیچ کجای اروپا یافت نمی شود. بازدید از پاریس، شهر پرجاذبه و زیبا را از دست ندهید .

  برلین

  برلین شهری که آلمانی ها با آن شکوه خود را فریاد می زنند ، در معماری ، تاریخ و جاذبه های طبیعی مثال زدنی است. تور برلین یکی از بهترین سفر های شما خواهد بود اگر بدانید  24 در صد از سطح شهر را جنگها و دریاچه ای بزرگ پوشانده است و برای همین دلیل شما با آب و هوایی مطلوب در بهار رو به رو خواهید شد . برلین یک نماد است اما در دل خود نماد های بسیاری را جای داده است . دروازه براندنبورگ،  کلیسای جامع فرانسه ، کلیسای جامع برلین  و ستون پیروزی از جمله جاذبه های برلین هستند که شکوه و زیبایی معماری آلمان را به یاد می آورند. سفر به برلین برای همیشه در خاطر شما ثبت خواهد شد ، این شهر یکی از زیباترین شهرهای آلمان است که با دیدنش دوست دارید بارها و بارها به آنجا بازگردید .


  پراگ

  در تور پراگ با جاذبه های تاریخی آشنا می شوید که هر یک به تنهایی یک شاهکار هنری است . این شهر بزرگ ترین شهر جمهوری چک است که حدود 14 در صد از ساکنانش مهاجران دیگر کشور ها هستند. هنر و معماری شاخصه برجسته ای از ابعاد این شهر هستند که برای هر گردشگری جذاب است. همه خصوصیات این شهر ، چه جاذبه های تاریخی و چه جاذبه های طبیعی و زیبایی های این شهر ، پراگ را در ردیف ده شهر برتر گردشگری در اتحادیه اروپا نگاه داشته است . قلعه پراگ، پل تاریخی چارلز، باغ وحش پراگ و موزه کافکا از جمله جاذبه های پر طرفدار این شهر هستند .

 • هواپیمایی ترکیش ایرلاین

   

  برنامه پروازی به صورت زیر است: 

  TK875       IKA-IST    17 MARCH   0310-0615

  TK1821    IST-CDG    17 MARCH    0900-0950  

  TK1770    PRG-IST     27 MARCH   1910-2350

  TK878     IST-IKA     28 MARCH    0210-0645

   

 • این تور نوروز اروپایی را از تهران و فرودگاه امام خمینی آغاز می کنید ، پرواز شما با هواپیمایی ترکیش ایرلاین خواهد بود . در ساعت شش و ربع به فرودگاه استانبول خواهید رسید 

  پس از توقف دو ساعت و چهل و پنج دقیقه ، در ساعت 9 به سمت پاریس پرواز خواهید کرد.

  بعد از گشت شهری در پاریس و دیدن جاذبه های متعدد این شهر و اقامت 4 شبه در پاریس به سمت شهر برلین پرواز خواهید کرد

   

  پس از اقامت 3 شب در برلین ، از طریق راه زمینی از برلین به سمت پراگ حرکت خواهید کرد 

   

  3 شب را نیز در شهر زیبای پراگ خواهید گذراند. در تاریخ 27 مارس از پراگ و در ساعت هفت و ده دقیقه بعد از ظهر به سمت فرودگاه استانبول پرواز خواهید کرد

  پس از توقف دو ساعت و بیست دقیقه در ساعت دو و ده دقیقه بامداد  به سمت فرودگاه امام پرواز خواهید کرد. این تور نوروز را در روز 28 مارس به پایان خواهید رساند .

 • ب  این تور شامل خدمات:  بلیط رفت و برگشت با هواپیمایی ترکیش ، ترانسفر های فرودگاهی،ترانسفرهای بین شهری، اقامت در هتل­های4 ستاره با صبحانه، بیمه مسافرتی، گشت­های شهری همراه تور لیدر فارسی زبان طبق برنامه تور می باشد 

  قیمت ها به صورت زیر است :

  کودک 2 4سال بدون تخت

  کودک 4 -12 سال با تخت

  هر نفر در اتاق یک  تخته

  هر نفر در اتاق دو  تخته

  درجه هتل

  790 یورو+ هزینه پرواز

  1550یورو+  هزینه پرواز

  2900 یورو +  هزینه پرواز

  1890یورو +  هزینه پرواز

  4*

   

   

 •  
  گشت شهری پاریس شامل : 
  - خیابان شانزه لیزه: این خیابان لوکس ترین خیابان شهر است که اعیان پاریس در این خیابان زندگی می کنند ، شانزه لیزه به معنای دشت الیزه است که کاخ الیزه نیز در نزدکی این خیابان قرار دارد
  - نمای بیرونی کاخ الیزه: کاخ الیزه ، کاخ ریاست جمهوری فرانسه است و فوق العاده زیباست . این کاخ محل ملاقات مهم بین المللی در پاریس است.
  - میدان کنکورد: این میدان در انتهای شرقی خیابان شانزه لیزه قرار دارد و شاهد حوادث بسیاری در تاریخ فرانسه بوده است .  این میدان محل تجمع ملی مردم پاریس بوده است.
  - نمای بیرونی ساختمان اپر: یکی از نماد های شهر پاریس و یک بنای باشکوه در قلب پاریس ساختمان اپرای پاریس یا اپرای گارنیه است که بسیار مجلل و با شکوه ساخته شده است.
  - رودخانه زیبای سن: رود بلند سن از میان پاریس می گذرد و یکی از زیباترین جاذبه های گردشگری پاریس به شمار می رود . 
  - موزوه لوور: موزه لوور اسرار بزرگی از تمدن های باستانی تمام دنیا را در قلب خود جا داده است . بنای بیرونی و شیشه ای این موزه یکی از نماد های گردشگری در فرانسه است.
   
  - کلیسای نوتردام: کلیسای زیبای نوتردام یکی از بناهای معروف پاریس و فرانسه است که سالانه نزدیک به 13 میلیون نفر از آن بازدید می کنند که در کنار رود سن ساخته شده است.
  - برج ایفل: یکی از معروف ترین بناهای ساخته شده به دست بشر برج ایفل است که بازدید از آن تور پاریس را کامل خواهد کرد.
   
   به همراه تور لیدر فارسی زبان طبق برنامه تور.
   
   گشت شهری برلین شامل بازدید از:
  - دروازه براندنبرگ: این دروازه در قرن 18 میلادی و به سبک نئو کلاسیک ساخته شده است و در قسمت غربی شهر قرار دارد .
  - نمای بیرونی پارلمان: ساختمان پارلمان برلین یا رایشتاگ یکی از ساختمان های مجلل برلین است که حوادث بسیاری را شاهد بوده است. این ساختمان به سبک اکوتک ساخته شده و بسیار تماشایی است.
  - یادبود هولوکاست: شما در این یادبود با وقایع و جنایات جنگی در جنگ جهانی دوم آشنا خواهید شد 
  - شهر قدیمی برلین : بافت قدیمی و نمایی از اعصار مختلف حیات این شهر بسیار جذاب و تماشایی خواهد بود و تجربه ای تکرار نشدنی را برای شما به ارمغان می آورد . 
   
  - ماریان پلاتز: 
   
   گشت شهری پراگ شامل:
  - شهر قدیمی پراگ: جلوه ای از تاریخ پر فراز و نشیب پراگ در میان زیبایی الهام گرفته شده در طول اعصار مختلف جذاب و تماشایی است.
  - ساعت نجومی: ساعت قرون وسطایی نجومی پراگ یکی از سه ساعت نجومی باستانی است که هنوز هم کار می کند که از دیدن آن شگفت زده خواهید شد.
  - پل چارلز: تندیس ها و مجسمه هایی که در طول پل چارلز قرار گرفته است هر کدام داستانی دارد و شما با بازدید از آن تور پراگ را کامل خواهید کرد. 
   
 •  
  -اصل گذرنامه به همراه دو سری کپی از صفحه اول در صفحه A4

  - گذرنامه حداقل باید دارای 6 ماه اعتبار از زمان سفر باشد

  - گذرنامه­ هایی که مربوط به یکی از کشورهای اتحادیه شنگن باشد نیازی به دریافت ویزا ندارند

  - گذرنامه ­های که در آن­ها مهر دریافت ویزای شنگن از یکی از کشورهای شنگن داشته باشد (در اصطلاح مهر ریجکت) دارای اعتبار نبوده و با داشتن آن مهر نمی توان برای ویزا اقدام کرد.

  - در صورتی که پاسپورت قدیمی دارای مهر ریجکت از سفارت های یونان یا ایتالیا می باشد حتماً مسئول تحویل مدارک را با خبر کنید

  - یک سری کپی از ویزاهای قبلی (به ویژه ویزاهای شنگن، انگلیس، کانادا، آمریکا، استرالیا) در صفحه A4

  - 3 قطعه عکس 6*4 رنگی تمام رخ با زمینه روشن

  - شناسنامه به همراه دو سری کپی از تمام صفحات شناسنامه

  - مدرک شغلی معتبر به شرح زیر

  - برای کارمندان بخش دولتی: ترجمه آخرین حکم کارگزینی+ فیش حقوقی

  - برای کارمندان بخش خصوصی  ترجمه نامه گواهی اشتغال به کار( که به فارسی تهیه شده) شامل اسم و فامیل، تاریخ شروع کار در آن شرکت، شماره بیمه و اعلان موافقت شرکت با مرخصی فرد در تور مربوطه در تاریخ مشخص

  - برای صاحبان شرکت­های خصوصی ترجمه  روزنامه رسمی شرکت همراه با دو سری کپی از اصل فارسی

  - برای دانشجویان و اعضای هیأت علمی دانشگاه­ها: کارت بین المللی دانشجویی یا  تجمه عضویت هیأت علمی و  ترجمه نامه گواهی تحصیلی  ( که به فارسی تهیه شده) از دانشگاه ممهور به مهر دانشگاه و وزارت علوم ( 2 مهر)

  - برای کسبه: ترجمه جواز کسب/ کارت بازرگانی یا نامه از اتحادیه به فارسی که تأیید می کند فرد مربوطه در آن صنف مشغول به کار بوده و دارای شماره عضویت است

  - برای وکلا: ترجمه پروانه وکالت

  - برای پزشکان: ترجمه جواز مطب به همراه دانشنامه پزشکی

  - برای مهندسان عضو سازمان های نظام مهندسی  ترجمه کارت نظام مهندسی کفایت می کند

  -حساب بانکی سه ماه گذشته به لاتین با مهر و دو امضای کد دار با حداقل مانده موجودی 50 الی 70 میلیون تومان. برای کسانی که قبلاً ویزای شنگن دریافت کرده اند  50 میلیون تومان مانده موجودی کافی است. دقت شود حساب کارکرد 3 ماهه زیاد باشد.
   
  تاریخ صدور مدارک مالی برای سفارت فرانسه حداکثر ۱۰روز قبل از تاریخ تحویل به مرکز VFS باشد.
  - ترجمه سند مالکیت به همراه دو سری کپی از اصل فارسی

  - پس از صدور ویزا ارائه حداقل 500 میلیون ریال ضمانت جهت بازگشت به موقع از سفر الزامی است که این مبلغ به تشخیص کارگزار قابل تغییر است.
   
  ضمانت به صورت چک رمز دار یا ضمانت نامه بانکی و یا وکالت محضری بر روی سند ملکی خواهد بود. مبلغ ضمانت به صورت وکالت محضری 50 میلیون تومان خواهد بود
   

   

  1. هزینه نوزاد زیر 2 سال 190یورو می­باشد.
  2. در صورت عدم صدور روادید از طرف سفارت مربوطه هزینه خسارتهای احتمالی کسر و مابقی به مسافر استرداد می گردد.
  3. مسافران باید جهت انگشت نگاری در موعد مقرر در محل نماینده سفارت حضور به هم رسانند
  4. ضمانت لازم بر اساس تشخیص آژانس ثبت نام کننده جهت بازگشت از سفر و و حسن انجام قرارداد الزامی است.
  5. اعتبار پاسپورت با حداقل 7 ماه از زمان سفر الزامی است.
  6. در صورت تغییر در برنامه پروازی و یا ایرلاین مربوطه مراتب متعاقباً به مسافران محترم اعلام خواهد شد.
  7. با توجه به نوسانات نرخ ارز مبلغ ارزی به صورت ارز مربوطه دریافت خواهد شد.
  8. اصل مدارک و ضمانت نامه های مسافران تا زمان بازگشت نزد شرکت باقی می ماند.
  9. هزینه ترجمه مدارک بر عهده مسافر می باشد.
  10. پرداخت 50 درصد از هزینه سفر هنگام ثبت نام الزامی است..

   

 • عکس
 • ویدئوها

مقایسه کنید

شما میتوانید تور ها را با هم مقایسه کنید
رزرو کنید
با پر کردن فرم سفر را رزرو کنید
رزرو کنیدمتن فوق را وارد کنید

نظر بدهید

نظر خود در مورد این تور را به اشتراک بگذارید
نظر بدهیدمتن فوق را وارد کنید

تور های مرتبط


مقالات مرتبط