تور 10 روزه اسپانیا- جزایر قناری

مبدا : تهران           كلاس : اکونومی           تاريخ : 2 فروردین 98           مدت اقامت : 10 روز

 • بارسلون

  شهر زیبای بارسلون دومین شهر پرجمعیت اسپانیا است. این شهر با تیم های ورزشی محبوب و مشهور ، ساختمان های بلند و تاریخ پر فراز و نشیب یکی از مقاصد گردشگری پر طرفدار در اروپاست. در این شهر پر جاذبه می توانید از خیابان های مشهور ، استادیوم های ورزشی و ساختمان های تاریخی و مدرن دیدن کنید . در تور بارسلون شما از خیابان رامبلا دیدن خواهید کرد که یکی از زیباترین و هیجان انگیزترین خیابان های دنیاست. این شهر برای کاتالان ها اهمیت ویژه ای دارد و به همین خاطر  به بناهای شهری و جاذبه های گردشگری بارسلون توجه ای ویژه ای شده است. در سفر به بارسلون یکی از زیباترین شهرهای جهان را خواهید دید . از کلیساها و ساختمان های بسیاری دیدن خواهید کرد و با آثار هنرمندان بزرگ جهان آشنا خواهید شد .

   

  تنریف

  تنریف یکی از جزایر هفتگانه قناری است که در اقیانوس اطلس قرار دارد. این جزیره زیبا جزو میراث جهانی یونیسکو به شمار می رود  .این جزیره پر از جاذبه های منحصر به فرد است که در هر گوشه آن می توانید از تفریحات و سرگرمی لذت ببرید. کارناوال و جشن های متعددی در این جزیره برگزار می شود که بسیار تماشایی است . در کنار این جشن ها شما می توانید از غواصی در آبهای این شهر لذت ببرید که از گونه های جانوری سرشار است. گردشگران بسیاری برای دیدن نهنگ ها و دلفین ها به این جزیره زیبا می آیند و در کنار آن از شنا و قایق سواری در سواحل این جزیره لذت می برند. این جزیره را در تور اسپانیا خواهید دید. سفری که شما را با عجایب و جاذبه های بسیاری آشنا خواهد کرد .

   

   

   

   

 • برنامه پرواز ها: 

    

   

   

        QR491   IKA-DOH     22 MARCH    0540-0620

        QR145   DOH-BCN    22 MARCH    0900-1405

        QR150   MAD-DOH     31 MARCH   1710-0110+1

        QR482   DOH-IKA     01 APRIL    0800-1135

   

 • این تور نوروز اسپانیا را از فرودگاه امام خمینی تهران آغاز خواهید کرد. پرواز شما با خط هوایی قطر ایرلاین خواهد بود و در ساعت شش و بیست دقیقه صبح به دوحه خواهید رسید .

   

  بعد از توقف دو ساعت و چهل دقیقه در ساعت 9 به سمت بارسلون پرواز خواهید کرد و در ساعت دو و پنج دقیقه بعد از ظهر به بارسلون خواهید رسید.

  بعد از سه شب گشتن در شهر بارسلون به سمت تنریف پرواز خواهید کرد و شش شب را در این جزیره خواهید گذراند

  پس از دیدن جاذبه های فوق العاده تنریف و اقامت شش شب در این جزیره، به سمت مادرید پرواز خواهید کرد .

  بعد از توقف کوتاه در  ساعت پنج و ده دقیقه بعد از ظهر  از مادرید به سمت دوحه پرواز خواهید کرد و در ساعت 1 و ده دقیقه بامداد به دوحه خواهید رسید .

  در ساعت 8 صبح دوحه را به سمت فرودگاه امام خمینی ترک خواهید کرد و تور اسپانیا در روز  دوازده فروردین سال 1398 به پایان خواهد رسید .

   

 • خدمات تور: بلیط رفت و برگشت با هواپیمایی قطر ایرویز ، ترانسفر های فرودگاهی،ترانسفرهای بین شهری،اقامت در هتل­های4 ستاره با صبحانه، بیمه مسافرتی، گشت­های شهری همراه تور لیدر فارسی زبان طبق برنامه تور

   

  کودک 2 4سال بدون تخت

  کودک 4 -12 سال با تخت

  هر نفر در اتاق یک  تخته

  هر نفر در اتاق دو  تخته

  درجه هتل

  1100یورو+ هزینه پرواز

  1800یورو+ هزینه پرواز

  3250یورو+ هزینه پرواز

  2150 یورو +هزینه پرواز

  4*

   

 • گشت شهری بارسلون شامل :

  خیابان رامبلا: بی شک یکی از خیابان هایی که در تور اسپانیا خواهید دید خیابان رامبلا در بارسلون است که در زیبایی و محبوبت نظیر ندارد. این خیابان پر از جاذبه های فوق العاده است که در شهر بارسلون منتظر حضور شما است.

  میدان کاتالونیا : این میدان بزرگ و زیبا همیشه مملو از گردشگران و مسافرانی است که در تور بارسلون به دیدن این میدان می آیند. این میدان تاریخی و ساختمان های تاریخی اطرافش به عنوان نمادی برای کاتالان ها به شمار می رود که در سفر به اسپانیا با آن آشنا خواهید شد. 

  میدان کریستوفر کلومبوس : در بازدید از خیابان رامبلا بارسلون به میدان کریستوفر کلومبوس می رسیم که شیر های سنگی و ستون بلند وسط میدان جزو مشخصه های آن است که برای گردشگران بسیار جذاب است. این میدان را در تور بارسلون خواهید دید و می توانید چند عکس یادگاری با شیرهای معروف این میدان بگیرید .

  ساحل زیبای بارسلون : بی شک سواحل زیبای بارسلون یکی از جاذبه هایی است که در تور بارسلون گنجانده می شود . شما می توانید ساعات خوشی را در سواحل زیبای این شهر به استراحت بپردازید . سواحل بارسلون در روز آفتابی و گرم است و در شب نیز روشن و زیباست .

  تپه المپیک: از این تپه نمای چشم نوازی از شهر بارسلون را می بینید که خاطره انگیز ترین لحظات را برای شما به ارمغان می آورد. در تور بارسلون بازدید از تپه المپیک را از دست ندهید .

   

 • -اصل گذرنامه به همراه دو سری کپی از صفحه اول در صفحه A4.

  - گذرنامه حداقل باید دارای 6 ماه اعتبار از زمان سفر باشد.

  - گذرنامه هایی که مربوط به یکی از کشورهای اتحادیه شنگن باشد نیازی به دریافت ویزا ندارند.

  - گذرنامه های که در آن ها مهر دریافت ویزای شنگن از یکی از کشورهای شنگن داشته باشد (در اصطلاح مهر ریجکت) دارای اعتبار نبوده و با داشتن آن مهر نمی توان برای ویزا اقدام کرد.

  - در صورتی که پاسپورت قدیمی دارای مهر ریجکت از سفارت های یونان یا ایتالیا می باشد حتماً مسئول تحویل مدارک را با خبر کنید

  - یک سری کپی از ویزاهای قبلی (به ویژه ویزاهای شنگن، انگلیس، کانادا، آمریکا و استرالیا) در صفحه A4.

  - 3 قطعه عکس 6*4 رنگی تمام رخ با زمینه روشن.

  - شناسنامه به همراه دو سری کپی از تمام صفحات شناسنامه.

  - مدرک شغلی معتبر به شرح زیر.

  - برای کارمندان بخش دولتی: ترجمه آخرین حکم کارگزینی+ فیش حقوقی.

  - برای کارمندان بخش خصوصی  ترجمه نامه گواهی اشتغال به کار (که به فارسی تهیه شده) شامل اسم و فامیل، تاریخ شروع کار در آن شرکت، شماره بیمه و اعلان موافقت شرکت با مرخصی فرد در تور مربوطه در تاریخ مشخص.

  - برای صاحبان شرکت های خصوصی ترجمه  روزنامه رسمی شرکت همراه با دو سری کپی از اصل فارسی.

  - برای دانشجویان و اعضای هیأت علمی دانشگاه ها: کارت بین المللی دانشجویی یا  تجمه عضویت هیأت علمی و  ترجمه نامه گواهی تحصیلی (که به فارسی تهیه شده) از دانشگاه ممهور به مهر دانشگاه و وزارت علوم (2 مهر).

  - برای کسبه: ترجمه جواز کسب/ کارت بازرگانی یا نامه از اتحادیه به فارسی که تأیید می کند فرد مربوطه در آن صنف مشغول به کار بوده و دارای شماره عضویت است.

  - برای وکلا: ترجمه پروانه وکالت.

  - برای پزشکان: ترجمه جواز مطب به همراه دانشنامه پزشکی.

  - برای مهندسان عضو سازمان های نظام مهندسی  ترجمه کارت نظام مهندسی کفایت می کند.

  حساب بانکی سه ماه گذشته به لاتین با مهر و دو امضای کد دار با حداقل مانده موجودی 50 الی 70 میلیون تومان. برای کسانی که قبلاً ویزای شنگن دریافت کرده اند  50 میلیون تومان مانده موجودی کافی است. دقت شود حساب کارکرد 3 ماهه زیاد باشد.

  - ترجمه سند مالکیت به همراه دو سری کپی از اصل فارسی.

  - پس از صدور ویزا ارائه حداقل 500 میلیون ریال ضمانت جهت بازگشت به موقع از سفر الزامی است که این مبلغ بنا به تشخیص کارگزار قابل تغییر است .

   

  1. هزینه نوزاد زیر 2 سال 190یورو می­باشد.
  2. در صورت عدم صدور روادید از طرف سفارت مربوطه هزینه خسارتهای احتمالی کسر و مابقی به مسافر استرداد می گردد.
  3. هزینه نفر سوم بزرگسال در تخت سوم معادل هر نفر در اتاق دو تخته است.
  4. مسافران باید جهت انگشت نگاری در موعد مقرر در محل نماینده سفارت حضور به هم رسانند
  5. ضمانت لازم بر اساس تشخیص آژانس ثبت نام کننده جهت بازگشت از سفر و و حسن انجام قرارداد الزامی است.
  6. اعتبار پاسپورت با حداقل 7 ماه از زمان سفر الزامی است.
  7. در صورت تغییر در برنامه پروازی و یا ایرلاین مربوطه مراتب متعاقباً به مسافران محترم اعلان خواهد شد.
  8. با توجه به نوسانات نرخ ارز مبلغ ارزی به صورت ارز مربوطه دریافت خواهد شد.
  9. اصل مدارک و ضمانت نامه های مسافران تا زمان بازگشت نزد شرکت باقی می ماند.
  10. هزینه ترجمه مدارک بر عهده مسافر می باشد.
  11. پرداخت 50 درصد از هزینه سفر هنگام ثبت نام الزامی است..

   

 • عکس
 • ویدئوها

مقایسه کنید

شما میتوانید تور ها را با هم مقایسه کنید
رزرو کنید
با پر کردن فرم سفر را رزرو کنید
رزرو کنیدمتن فوق را وارد کنید

نظر بدهید

نظر خود در مورد این تور را به اشتراک بگذارید
نظر بدهیدمتن فوق را وارد کنید

تور های مرتبط


مقالات مرتبط