تور آفریقای جنوبی نوروز 97
 • تور 9 روزه آفریقای جنوبی نوروز 97

  2 شب ژوهاسنبورگ، 2 شب سان سیتی و 4 شب کیپ تاون 

  ژوهانسبورگ

  شهر ژوهانسبورگ دارای دیدنی هایی شامل موزه‌ی هکتور پیترسون و همچنین بازار دست‌ دوم‌ فروشی رُزبانک دوف‌ تاپ است. یا غار های استِرک‌ فانتین که جایی که سنگواره انسان‌ های نخستین به دست آمده است.
   
  برای کسب اطلاعات بیشتر وب سایت رسمی بسیار مفید خواهد بود و یا در بخش دیدنی های سایت ماژلان مقاله ژوهانسبورگ  طلای افریقای جنوبی را دنبال کنید.
   
  این شهر در همه‌‌ی اوقات سال، هر چند در زمستان‌ ها گاهی سرد است. همچنین در بهار به هنگام شکفتن گل‌ های جاکارندا شهر پر از گل‌ های ارغوانی‌ رنگ می‌ شود. 
   
  تور افریقای جنوبی-پارک چنگلی-کیپ تاون-ژوهانسبورگ-سان سیتی-کیپ تاون

  سان سیتی

  شهر سان سیتی (شهر آفتاب) از اقامتگاه های لوکس آفریقا می باشد. این شهر در دسامبر 1979 میلادی افتتاح شده است که امکانات تفریحی بیشماری را داراست.
   
  سان سیتی به دلیل نزدیکی به شهر های بزرگی نظیر پرتوریا و ژوهانسبرگ باعث شده که خیلی زود تبدیل به مقصدی محبوب برای گذراندن تعطیلات شود.
   
  برای کسب اطلاعات بیشتر وب سایت رسمی بسیار مفید خواهد بود و یا در بخش دیدنی های سایت ماژلان مقاله سان سیتی شهر آفتاب را دنبال کنید.
   

  کیپ تاون

  بهترین فصل سفر برای کیپ تاون در بهار، تابستان و پاییز می باشد. کیپ تاون زمستان‌ هایش سرد و پر بارندگی‌ است. برای کسب اطلاعات بیشتر وب سایت رسمی بسیار مفید خواهد بود و یا در بخش دیدنی های سایت ماژلان مقاله کیپ تاون پایتخت افریقای جنوبی را دنبال کنید.
   
  کیپ تاون شامل دیدنی های برجسته ایی نظیر جزیره روبن، کارناوال نوازندگان کیپ تاون که اواخر دیماه برپا می‌ شود و چشم‌ انداز هایی که از فراز کوه تیبل می‌ توان دید.
   
  شرکت در گشت‌ های مخصوص شهرستان‌ های کیلیتشا و کیپ‌فلتس و همچنین سفری به دماغه واین‌لندز و دژ شهر خالی از لطف نیست. از تماشای وال‌ ها از خلیج هِرمانوس نگذرید. جالب است بدانید که آب کنار خلیج فالس از آب کنار دماغه گرمتر است. 
   
  تور افریقای جنوبی-پارک چنگلی-کیپ تاون-ژوهانسبورگ-سان سیتی-کیپ تاون
   

   

مقایسه کنید

شما میتوانید تور ها را با هم مقایسه کنید
رزرو کنید
با پر کردن فرم سفر را رزرو کنید
رزرو کنیدمتن فوق را وارد کنید

نظر بدهید

نظر خود در مورد این تور را به اشتراک بگذارید
نظر بدهیدمتن فوق را وارد کنید

تور های مرتبط


مقالات مرتبط