تور پاتایا ، تایلند
 • تور 8 شب تایلند

  پاتایا

  پاتایا شهر ساحلی کوچکی است در کشور تایلند که در ساحل شرقی خلیج تایلند قرار دارد و در فاصله ۱۶۵ کیلومتری و در جنوب شرقی شهر بانکوک می باشد که با اتوبوس حدود 2 ساعت و نیم طول می کشد. این شهر یکی از مهم‌ ترین مناطق توریستی کشور تایلند به حساب می‌ آید. پاتایا به دلیل وجود، انواع محلات تفریحات شبانه، سواحل زیبا و جزایر مرجانی شهرت جهانی دارد. 
   
   
  طبق اظهار نظراتی که شده است تاریخ شکل گیری پاتایا در قالب یک منطقه تفریحی به سال ۱۹۵۹ میلادی برمی‌ گردد که این شهر تبدیل به یک مرکز استراحت و تفریحی برای سربازان خسته از جنگ آمریکایی شد تا اینکه در دهه 80 میلادی به دنبال اوج‌ گیری صعنت توریست، سواحل این منطقه تبدیل به زیر ساخت‌ های فراوانی برای برپایی هتل‌ ها و مناطق تفریحی فراوان شد تا اینکه امروزه شاهد این هستیم که پاتایا یکی از مشهور ترین مناطق تفریحی کشور تایلند به شمار می‌ رود.
   
   
  از جاذبه‌ های گردشگری در پاتایا، پارک سنگ های چند میلیون ساله و مزرعه کروکودیل ها می باشد. پارک سنگ های چند میلیون ساله و مزرعه کروکودیل ها در 9 کیلومتری شهر پاتایا قراردارد و در آن گیاهان زیبا، درختان و صخره های عظیم الجثه با قدمت چند صد سال و چند میلیون سال وجود دارند.
   
  در قسمتی از این پارک، مزرعه کروکودیل ها وجود دارد که بیش از 1000 کروکودیل را در خود جای داده است. حیوانات دیگری هم از جمله فیل ها، گربه ماهی های غول پیکر، مار ماهی هایی از آمازون، گونه هایی از اسب ها و خرس های کمیاب، شیر، ببر، شتر و آهو در این پارک وجود دارند.
   
  هر روزه نمایشی جذاب و هیجان انگیز از کروکودیل ها نیز اجرا می شود. شوی آلکازار (Alcazar) و تاتر (Alangkarn) از جمله نمایش های جذابی هستند که دیدن آنها می تواند لحظات خوش و به یاد ماندنی را برای گردشگران به ارمغان بیاورد.
   
  دنیای زیر آب در پاتایا از جذاب ترین ها  می باشد. مکانی که به دنیای زیر آب (Underwater World) در پاتایا شهرت یافته است بزرگترین و مدرن ترین آکواریم آسیا می باشد که در جنوب پاتایا قرار دارد. این آکواریم که به شکل تونل استوانه ای شیشه ای است 100 متر طول دارد و بیش از 4000 موجود آبزی در 200 گونه متفاوت را در خود جای داده است.
   
   
  همچنین باغ استوایی نانگ نوچ که دیدن آن خالی از لطف نیست. باغ نانگ نوچ (Nongnooch Tropical Garden) در 18 کیلومتری جنوب پاتایا قرار دارد. این باغ زیبا مملو از انواع گل های ارکیده، نخل های زیبا، گیاهان تزیین شده و گل های گوناگون از اقسات نقاط جهان است. همچنین گروهی از خانه های سنتی تایلندی در این باغ وجود دارند.

   

مقایسه کنید

شما میتوانید تور ها را با هم مقایسه کنید
رزرو کنید
با پر کردن فرم سفر را رزرو کنید
رزرو کنیدمتن فوق را وارد کنید

نظر بدهید

نظر خود در مورد این تور را به اشتراک بگذارید
نظر بدهیدمتن فوق را وارد کنید

تور های مرتبط


مقالات مرتبط